Chciałabym wam przedstawić moje erotyczne opowiadanie, które miało miejsce w trakcie wizyty u ginekologa… Jestem osobą, która nigdy nie odbyła wizyty i badania u ginekologa. W życiu każdej kobiety przychodzi ten moment, w którym należy podjąć decyzję o tym, aby pójść i zbadać się u ginekologa. Ta myśl mnie przerażała i wywoływała u mnie dziwny niepokój, mimo wszystko powiedziałam sobie w duszy, że należy w końcu pójść, ponieważ mam 18 lat. Wiedziałam, że podczas wizyty należy całkowicie się rozebrać, więc w tym celu zakradłam się do sypialni mojej siostry i zabrałam jej z szafki bieliznę w koronkę. Siostra jest ode mnie dwa lata starsza, więc idealnie pasowały, tym bardziej w trakcie przymiarek wyglądałam w nich atrakcyjnie, ponieważ majteczki sexownie opinały moją dupcię. W ten sposób podniosłam się na duchu.

Wizyta i badanie u ginekologa – opowiadanie erotyczne

Było ciepłe, letnie popołudnie, znajdowałam się już na korytarzu, w poczekalni do ginekologa. Po chwili zza futryny drzwi wyłonił się on, sexowny facet w wieku około 35 lat, który był niezwykle przystojny. Miał on na sobie czarne polo, które opinało go tak mocno, że cała muskulatura wyłoniła się spod koszuli. W pewnym momencie spojrzał na mnie i donośnym głosem zaprosił mnie do środka, na badanie. Przez chwilę oniemiałam, poczułam wilgoć w opinających, koronkowych majteczkach. W tym facecie było coś naprawdę oszałamiającego. Po chwili wstałam i udałam się wraz z ginekologiem do gabinetu. Usiadłam naprzeciwko lekarza. Zmierzył mnie wzrokiem, w jego oczach widać było coś intrygującego, dodatkowo wyglądał mi na groźną osobę. Speszyłam się tą myślą. Byłam lekko zestresowana, serca podchodziło mi pod gardło.

Po wstępnej rozmowie rozpoznawczej i wypełnieniu odpowiednich papierów, przyszedł czas na badanie. W tym momencie mogę oznajmić, że rozpoczyna się erotyczne opowiadanie, o którym mogłabym tylko śnić. Przechodząc dalej, ginekolog wstał i poprosił mnie o to, abym się rozebrała. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że nie było w gabinecie parawanu. Byłam w tym momencie zestresowana i spanikowała. On stał nade mną, olbrzym, miał ponad 2 metry. Nie miała w tym momencie innego wyboru, oparłam się o ścianę, najpierw zdjęłam buty na wysokim obcasie, kolejno skarpetki, a na samym końcu spodnie. Ten element odzieży był najtrudniejszy do zdjęcia. Szło mi to opornie, jednak koniec końców udało mi się. W tym momencie stałam bez spodni, naprzeciwko ginekologa. Z kolei on wpatrywał się namiętnie w moją cipkę, na niej znajdował się kilkudniowy zarost, kompletnie nie przyszło mi do głowy, aby przed wizytą i badaniem u ginekologa ogolić się.

Stojąc tak bez odzieży rozkazał mi położyć się na fotelu, a następnie rozłożyć nogi na dostępnych oparciach. W tym momencie bardzo się wstydziłam, pierwszy raz uczestniczyłam w tego rodzaju badaniach u ginekologa. W momencie, gdy byłam już gotowa, ginekolog podszedł w moją stronę. W tym właśnie momencie zdarzyło się coś oszałamiającego. Podszedł do stołu, na którym się znajdowałam, i usłyszałam dźwięk rozpinającego się rozporka. Przez chwilę udawałam, że tego nie słyszałam, po chwili poczułam w mojej cipce penisa. Pierwsze wejście było rozkoszne i wywarło u mnie niemałe zamieszanie. Krzyknęłam zmieszana „Co się dzieje?” w odpowiedzi usłyszałam „Rozpoczynamy badanie”. Po chwili moja cipka stała się niezwykle wilgotna, a każde posunięcie, które wykonywał sexowny ginekolog stawało się coraz bardziej podniecające i silniejsze. Jęczałam z przyjemności i bólu, jakie mi sprawiało to, co właśnie robił z moją cipką. Po chwili ruchy stawały się słabsze, aż w końcu ginekolog przestał, po chwili usłyszałam chłodne „Koniec badania”. Byłam w szoku tą wizytą, która miała miejsce, wręcz stało się ono idealnym opowiadaniem erotycznym.