Lesbijki

We współczesnych czasach miłość pomiędzy dwiema kobietami, także fizyczna, jest tematem coraz mniej kontrowersyjnym. Nie oznacza to jednak, że czytanie o seksualnych przeżyciach lesbijek stało się mniej ekscytujące!

Opowiadania lesbijki

Specjalnie dla wszystkich wielbicieli i wielbicielek takiej tematyki zebraliśmy najbardziej wciągające opowiadania erotyczne z paniami w rolach głównych. Liczy się w nich tylko stuprocentowo kobieca rozkosz! Nasze porywające opowiadania erotyczne o lesbijkach z pewnością spodobają się nie tylko paniom, ale również wielu panom, których sprośne fantazje dotyczą właśnie cór Safony. Bohaterkami naszych przepełnionych namiętnością opowiadań erotycznych są zarówno zdeklarowane bi- i homoseksualistki, jak i ciekawe świata dziewczyny, które zdecydowały się na upojne seksualne eksperymenty z koleżankami czy przypadkowymi kobietami… i na pewno nie będzie to ich ostatnie doświadczenie w krainie lesbijskich przygód.

Lesbijki opowiadania erotyczne

Aż chce się do nich dołączyć! Z przyjemnością prezentujemy Ci wybór najlepszych, pobudzających i rozpalających wyobraźnię opisów zmysłowych i bezpruderyjnych zabaw erotycznych w parach k+k, a także niesamowitych lesbijskich orgii prosto z Twoich najskrytszych marzeń. Daj się porwać pasjonującym opowieściom o kobietach, które od klasycznych zabaw z mężczyznami wolą przeżywać niewiarygodnie rozkoszne chwile z ręką, językiem lub zabawkami sterowanymi dłonią innej spragnionej miłości pani. Przygotuj się na to, że będzie nie tylko gorąco, ale i mokro – z pewnością się nie zawiedziesz!