Strona główna Pierwszy raz

Pierwszy raz

Opowiadania erotyczne pierwszy raz

Pierwszy raz – rosnące podniecenie, narastające emocje, niepewność połączona z pragnieniem, a przede wszystkim – niezwykłe doświadczenie, które pamięta się przez całe życie…

Sex z dziewicą – porno historie

Poznaj historie, które na nowo pokażą, jak niezwykły jest ten właśnie moment. Delikatny, długo wyczekiwany pierwszy raz, a może właśnie niespodziewana i gwałtowna chwila? W zależności od preferencji możesz wybrać, które z opowiadań przedstawiających pierwszy raz chcesz poznać. Każde z nich jest inne i wyjątkowe – tak samo, jak dla każdego pierwszy raz jest skrajnie odmiennym doświadczeniem. Wszystkie historie jednak łączy jedno – pożądanie… Obce, nieznane dotychczas wybuchy namiętności, których nie sposób opanować – można się im tylko poddać i wkroczyć do nieznanego dotychczas świata dotyku i szeptu. Nowe doznania, zupełnie inna niż dotychczas przyjemność – zmysłowa i trudna do zrozumienia. Rozpalająca, a przy tym mącąca zmysły.

Na nowo poznaj świat pierwszej miłości i wkrocz w sferę tak inną od codziennej – fantastyczną, niezwykłą, którą rządzą zmysły i doznania. Opowiadania dotyczące pierwszego razu są dostosowane do gustów różnych użytkowników. Są wśród nich romantyczne historie, ale także opowiadania nawiązujące do BDSM czy takie o tematyce LGBT, podejmujące tematykę pierwszego razu osób homoseksualnych. Wszystkie są przeładowane silną dawką emocji i namiętności, wciągają czytelnika i nie pozwalają oderwać się od lektury, dopóki w głowie czytającego nie wybrzmi ostatnie zdanie. Nie czekaj – znajdź opowiadanie, które naprawdę rozpali.

opowiadania erotyczne nastolatki