Mamuśki

Kobiety są jak wino – im starsze, tym bogatszy bukiet doznań… Któż jak nie dojrzałe mamuśki wie, jak zaspokoić te najintymniejsze potrzeby swojego partnera lub partnerki? A doświadczenie lat procentuje! Czemu by nie poznać, o czym naprawdę myślą dojrzałe kobiety w głębi swoich serc i kobiecości?

Opowiadania erotyczne mamuśki

Nie muszą wyróżniać się z tłumu. To mogą być zupełne szare myszki – pracowniczki korporacji, panie domu, ale też zupełnie frywolne, ekscentryczne artystki. Mogą być samotne, mogą być w stałych związkach. Być może mógłbyś chodzić z ich dziećmi do szkoły. A być może dzieci nie mają, albo są już zupełnie dorosłe. Każda z nich inna, każda z zupełnie inną tożsamością i historią. Nie znajdziesz tu dwóch takich samych opowieści z nimi w roli głównej. O nie!

Co je łączy? Łączy je żądza. Żądza, która z wiekiem wcale się nie kończy – tak i szalone mamuśki wciąż potrzebują się zabawić. Ich fantazje z upływem lat nie gasną – wręcz przeciwnie, ewoluują, dryfują ku nowym kierunkom. Mały romans z uczniem? Zmiana ról w małżeńskim łożu? Ich pomysłowość nie zna granic – tak, jak targające nimi pożądanie.

Mamuśki – intymne historie

Chcesz się dowiedzieć, jakie przygody spotkały dojrzałe kobiety? O czym marzą? Co mogą Ci dać w zamian za… pomocną rękę? Tu przeczytasz chociaż część przygód, jakie spotyka mamuśki, które być może mijasz na ulicy. Być może któraś z nich była inspiracją dla jakiegoś opowiadania? Wszystko możliwe! Zajrzyj, a nie zawiedziesz się! Nasze opowiadania erotyczne to doskonały wybór na małą, literacką przygodę.

Przygodę, która rozpali Twoją wyobraźnię..