Strona główna Sny erotyczne

Sny erotyczne

Strefa erotyczna towarzyszy ludziom nie tylko podczas stosunków i chwil wyjątkowo wysokiego napięcia seksualnego – jej obecność można zauważyć nawet w snach. Sny obnażają największe lęki i pragnienia człowieka, nic więc dziwnego, że sny erotyczne towarzyszą ludziom już od rozpoczęcia okresu dojrzewania.

Sny erotyczne opowiadania

Bardzo zmysłowe, oddziałujące pobudzająco na wrażliwe obszary ciała, bywają niezwykle realistyczne. Czasem aż ciężko odróżnić sny erotyczne od rzeczywistych sytuacji seksualnych. Sny erotyczne mogą ukazywać najróżniejsze sytuacje – najczęściej takie, których boimy się zrealizować w prawdziwym życiu, a które wydają się niezwykle kuszące. Przede wszystkim wszystkie sny erotyczne opierają się głównie na wykorzystaniu zmysłów – postaci i poboczne wydarzenia są w nich znacznie mniej istotne niż dotyk, dźwięki czy zapachy, które zdają się często przeważać nad całą resztą snu. Nie znaczy to oczywiście, że wątek fabularny jest tam zaniedbywany. Choć przeważają opisy doznań zmysłowych, występują także szczegółowe opisy wydarzeń, które umożliwiają czytelnikowi łatwą wizualizację przedstawianej scenerii.

Sny erotyczne – zboczone historyjki

Opowiadania erotyczne opierające się na doświadczeniach ze snu są więc zwykle jeszcze bardziej pobudzające niż te przynależące do innych kategorii. Opisy odczuć bohaterów są tak pełne napięcia i pożądania, że niezwykle silnie wpływają na zmysły czytelnika. Opowiadania opisujące sny erotyczne są hipnotyzujące – przenoszą czytelnika do krainy namiętności, gdzie nie ma logiki, a jedynie dotyk i pragnienie…

opowiadania sny erotyczne