Trans

Opowiadania erotyczne trans

Zastanawiałeś się kiedyś, co by się stało, gdybyś zakochał się w kimś, a potem dowiedział się, że ta osoba była wcześniej kimś innym? Niektórzy mówią, że kocha się człowieka, a nie jego płeć… A poza tym, eksperymentów w łóżku nigdy zbyt wiele, czyż nie? Pikantne historie o osobach trans, specjalnie dla czytelników, którzy lubią zaskakujące opowiadania.

XXX historie – trans

Opowieści o kobietach, które zmieniły płeć na męską i o mężczyznach, którzy zmienili płeć na damską. Jeśli lubisz przebieranki i historie o osobach, które pod ubraniem skrywają wiele niespodzianek, to ten dział jest stworzony dla Ciebie. Gorące, pełne pożądania opowiadania erotyczne rozpalą Twoją wyobraźnię i przyspieszą bicie serca. Czasami miłość i żądza są tak silne, że nie straszne im żadne bariery, również płciowe. Shemale, ladyboys, drag queen, crossdreserzy – to główni bohaterowie opowieści w tym dziale.

Erotyczne historie – trans

Historie, które umilą Ci czas i zapewnią mokre sny – w sam raz na samotne wieczory. Nietuzinkowe opowiadania które sprawią, że ogarnie Cię przyjemne podniecenie i ekscytacja. Temat transseksualizmu jest często społecznie przemilczany i zatajany, ale przecież każdy wie, że zakazany owoc smakuje najlepiej. Soczyste, ociekające seksem treści czekają tu na Ciebie. Wyrusz z nami w tę pełną emocji przygodę, a z pewnością nie pożałujesz. Seks ma wiele oblicz, po co się ograniczać? Perwersyjne opowiadania trans tylko dla dorosłych, czytając je zapragniesz więcej i więcej… Na co czekasz? Zacznij już teraz a sam się przekonasz, że właśnie tego szukałeś.

Brak postów do wyświetlenia